Onex PVC Nylon caster Metal | Gaming chairs | GX220 AIR Series | Black
- TootjadOnex
- Mudel: ONEX-GX220AIR-B
- Saadavus: 5
-
192€
Onex PVC Nylon caster Metal | Gaming chairs | GX220 AIR Series | Black
| All | |
| Adjustable backrest | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 860.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Materjal | PVC Nylon caster Metal |
| Net weight | 21.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | Onex |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | GX220 AIR Series |
| Tooteperekond | Gaming chairs |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.18 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: onex pvc nylon caster metal gaming chairs gx220 air series black, onex-gx220air-b, onex, toolid ja lauad

